خدمات حرفه ای سئو

دیده شوید...
افزایش رونق و سود کسب و کار


بهینه سازی کد

بهینه سازی کد

بهینه سازی و بهبود ساختار سایت

بهینه سازی کد از هر لحاظ تاثیر مهم و مثبتی بر سئو سایت دارد، با بهینه سازی سایت ،سرعت بارگزاری سایت بالاتر رفته و موتورهای جستجو آسانتر سایت را ناسایی می کنند.

ابزارهای تحلیل وب

Google and Bing Analytics

ابزارهای ارائه شده توسط کمپانی های Google و Microsoft راهکاری مناسب جهت کنترل ترافیک وب سایت غنی از ابزار های کاربردی جهت مانیتور و هم چنین جهت دادن به بازاریابی در اختیا قرار میدهد.

راه اندازی مجله

ایجاد و راه اندازی مجله(Mag)

راه اندازی مجله و یا وبلاگ و سپس تولید محتوا جهت افزایش پست های موثر باعث رشد بسیار زیاد در موتورهای جستجو گردیده و در صورتی که وبلاگ نویسی به صورت استاندارد انجام شود،ازرش آفرینی بسیاری در پی خواهد داشت.

ارائه گواهینامه SSL رایگان

تاثیر ssl در سئو سایت

در سال ۲۰۱۴ ، مت کاتز اعلام کرد استفاده از پروتکل HTTPS یکی از معیارهای مهم در رتبه بندی وب سایت ها توسط گوگل به شمار می آید.بنابراین واجب است سایت شما بر بستر این پروتکل فعال باشد.
سئو به معنی بهینه سازی صفحه های وب سایت در موتورهای جستجو است که عبارت کامل آن Search Engine Optimization می باشد .

به عبارت دیگر مجموعه تکنیک هایی که جهت ارتقای رتبه صفحات موجود وب سایت در نتیجه موتورهای جستجو (SERP) انجام می شود.

اکثر افرادی که در اینترنت به دنبال نتیجه مورد نظر خود می گردند پس از جستجوی کلمه ها، صفحه اول نتیجه جستجو را مشاهده میکنند. اگر صفحه های طراحی شده یک وب سایت مورد مشاهده قرار نگیرد و یا بر اساس کلمه جستجو شده در صفحه اول نتیجه مشاهده نگردد،عملا هزینه انجام شده برای ایجاد سایت بی فایده بوده و در حوزه خود پیشرفتی نخواهد داشت و احتمالا شکست خواهد خورد.

برخی از مشتریان رهپندار

پروژه های زیر مبتنی بر rahCMS می باشد
طراحی سایت فروشگاه اینترنتی دیالنز
طراحی سایت فروشگاه اینترنتی مبل آباد
طراحی سایت صنایع چوب خدادادی
طراحی سایت فراورده های چوبی ابراهیم زاده
طراحی سایت موسسه مشاوران مالی و سرمایه گذاری پارسیان فردا
طراحی سایت دکتر میرصادقی

اخبار رهپندار

آخرین اخبار رهپندار

به طور کلی کسب و کار آنلاین و فروشگاه اینترنتی دو واژه هستند که امروزه همه ما با آنها سر و کار داریم و شاید هر روزه از آن ها استفاده می‌کنیم. راه اندازی فروشگاه اینترنتی باید طبق اصول و قواعد صورت پذی...

با وجود افزایش تعداد سایت هایی که در زمینه فروش محصولات مختلف فعالیت دارند، شاهد آن هستیم کاربران ترجیح می دهند خرید های خود را به صورت حضوری انجام داده و از خرید اینترنتی از برخی سایت ها پرهیز نمایند...

ارزش طراحی فروشگاه اینترنتی را فروشگاه هایی میداندد که قصد فعالیت حرفه ای دارند در مرحله اول نیاز به یک فروشگاه اینترنتی هستند تا بتوانند محصولات خود را منتشر کنند ، در این راستا برخی...

با توجه به رشد جمعیت و تقاضای زیاد مردم در خرید آنلاین،

مسابقه ICT Challenge

2020-06-09 16:33:27

رویداد و مسابقه ICT Challenge  امسال دانشگاه صنعتی شریف پس از تعویق به علت شیوع