سیستم تولید و مدیریت وب سایت

کاملا بومی،توسعه پذیر و امن
تولید اختصاصی همسو با فناوری های روز


توسعه پذیری

ساختار استاندارد توسعه پذیری

توسعه سایت در قالب ماژول و بر مبنای تکنولوژی روز مهمترین سامانه مدیریت محتوا رهپندار است. کاربران و کارشناسان میتوانند با رعایت چارچوب های استاندارد به طراحی و توسعه ماژول بپردازند.
انعطاف پذیری

ارائه راهکار و راه اندازی انواع وب سایت

یک سیستم مدیریت وبسایت ،باید تمام وب سایت های قابل راه اندازی با نرم افزار را در نظر گرفته و راهکارهایی را پیشنهاد کند که طی آن، پیاده سازی یک وب سایت اینترنتی با ترکیب قابلیت های نرم افزار ، قابل اجرا باشد.
مدیریت یکپارچه نقش ها

دسترسی بر اساس نقش

سیستم مدیریت وب سایت این امکان را به افراد و سازمان می دهد که تمام اطلاعات و برنامه‌های خود را روی یک وب سایت قرار داده و کاربران بر اساس نقش خود به بخش های مختلف آن دسترسی پیدا کنند.
SEO محور

انتخاب سیستم مدیریت محتوای SEO base

راه اندازی سایت ها بر مبنای سیستم مدیریت محتوای سئو محور مبتنی بر قواعد و با رعایت اصول سئو بر اساس نیاز مشتری و متناسب با اهداف آن ها.
شرکت های تولید کننده سایت و پورتال ،برای بهینه کردن فعالیتهای خود و طراحی مناسب و استاندارد ، سعی در تولید سیستم مدیریت محتوا می کنند تا بتوانند توسعه محصولات خود را بهبود ببخشند.در این بین ، CMS های زیادی به عنوان CMS بومی در کشور تولید شده است و هر کدام قابلیتهای خاص خودش را دارد.
گروه مهندسی رهپندار ، با توجه به نوع کار خود و مشتریانی با سطح فعالیت های بزرگ و ملی ، می بایست برای پاسخ به نیاز مشتریان خاص و بزرگ ، از یک سیستم تولید و مدیریت وبسایت پایدار ،با امنیت و سطح عملکرد بالا استفاده نماید که در این راستا ، با کمک بهترین و خبره ترین برنامه نویسان ایرانی، یکی از بهترین سیستم های تولید و مدیریت محتوای بومی را تولید نموده است.
 • جامع بودن در رفع نیازمندی های مشتریان
 • مدیریت یکپارچه کاربران و نقش ها
 • قابلیت های ویژه در دسترسی به ماژول ها
 • دارای بالاترین استاندارد های امنیتی
 • قابل استفاده در اینترنت ، اینترانت و شبکه های داخلی
 • پشتیبانی مطمئن
 • برخی از مشتریان رهپندار

  پروژه های زیر مبتنی بر rahCMS می باشد
  طراحی سایت فروشگاه اینترنتی دیالنز
  طراحی سایت فروشگاه اینترنتی مبل آباد
  طراحی سایت صنایع چوب خدادادی
  طراحی سایت فراورده های چوبی ابراهیم زاده
  طراحی سایت موسسه مشاوران مالی و سرمایه گذاری پارسیان فردا
  طراحی سایت دکتر میرصادقی

  اخبار رهپندار

  آخرین اخبار رهپندار

  به طور کلی کسب و کار آنلاین و فروشگاه اینترنتی دو واژه هستند که امروزه همه ما با آنها سر و کار داریم و شاید هر روزه از آن ها استفاده می‌کنیم. راه اندازی فروشگاه اینترنتی باید طبق اصول و قواعد صورت پذی...

  با وجود افزایش تعداد سایت هایی که در زمینه فروش محصولات مختلف فعالیت دارند، شاهد آن هستیم کاربران ترجیح می دهند خرید های خود را به صورت حضوری انجام داده و از خرید اینترنتی از برخی سایت ها پرهیز نمایند...

  ارزش طراحی فروشگاه اینترنتی را فروشگاه هایی میداندد که قصد فعالیت حرفه ای دارند در مرحله اول نیاز به یک فروشگاه اینترنتی هستند تا بتوانند محصولات خود را منتشر کنند ، در این راستا برخی...

  با توجه به رشد جمعیت و تقاضای زیاد مردم در خرید آنلاین،

  مسابقه ICT Challenge

  2020-06-09 16:33:27

  رویداد و مسابقه ICT Challenge  امسال دانشگاه صنعتی شریف پس از تعویق به علت شیوع