طراحی سایت

طراحی وب سایت اختصاصی و بهینه
همسو با فناوری‌های روز


ریسپانسیو (واکنشگرا)

ریسپانسیو

طراحی سایت شرکت ، موسسات و ارگان ها

این روز ها بسیاری از کاربران از گوشی و یا تبلت خود برای جستجو در اینترنت استفاده میکنند، بنابراین نیاز است که وبسایت به گونه ای ریسپانسیو یا واکنش گرا طراحی شود تا در نمایشگر تمام موبایل ها و تبلت ها به درستی نمایش داده شود.
طراحی سایت استاندارد

طراحی سایت استاندارد

طراحی اختصاصی استاندارد و اصولی

خلق هر اثری نیاز به شناخت ویژگی های آن دارد، در طراحی وب سایت نیز این مورد صحیح است. شناخت تلفیق اجزای سایت و دانش قرار گیری آن ها در کنار هم، جزء اصلی ترین استاندارد ها و اصول طراحی سایت است که به آن مقید هستیم.
سرعت سایت
>

سرعت استاندارد بارگزاری سایت

سایت هر چه سریع تر باشد و زودتر بارگزاری شود بیشتر دیده میشود. هاستینگ و حجم بارگزاری تمام سایت بخشی از کار است و کدنویسی بهینه و استفاده از مناسب ترین ابزارها ضامن سرعت بالای وبسایت است.
امنیت سایت
>

امنیت با سیستم مدیریت سایت رهپندار

امنیت سایت از اهمیت بالایی ای برخوردار است و می توان گفت موثرترین عامل ادامه فعالیت ، ثبات و اعتبار یک سایت با توجه به موارد دیگر ، موضوع مهم امنیت است. متاسفانه با بررسی وضعیت سایت ها و پورتال های شرکتی و حتی سازمانی این نتیجه می رسیم که بسیاری از مدیران و مسئولان اهمیت کمی به امنیت سایت می دهند.
طراحی سایت مانند طراحی خانه ای است که دقیقاً مطابق با نیاز صاحب خانه انجام میشود. در صورتی که نیاز دارید طراحی وب سایت شما دقیقاً مطابق با میل و نقشه شما شود و هیچ اتاقی خالی نماند ، طراحی وب سایت را به شما پیشنهاد می کنیم.
تیم رهپندار با تحلیل هدف ها شما را تا تحقق یافتن آنها یاری خواهد کرد. ما با بکارگیری جوانانی متخصص و با تجربه در زمینه طراحی وب و با بهره گیری از خلاقیت و نو آوری گروهی،پروژه های زیبایی در اختیار شما قرار خواهند داد.
رعایت استاندارد ها و واکنش گرایی سایت (نحوه نمایش سایت در دستگاه ها با صفحه نمایش بزرگ و کوچک ) جز اصول اولیه این تیم است. ما تمام توان خود را برای کسب رضایت مندی و شعف مشتریان عزیز خود بکار میگیریم.
همچنین پیشنهاد میشود با سیستم تولید و مدیریت وب سایت اختصاصی رهپندار نیز آشنا شوید.

برخی از مشتریان رهپندار

پروژه های زیر مبتنی بر rahCMS می باشد
طراحی سایت فروشگاه اینترنتی دیالنز
طراحی سایت فروشگاه اینترنتی مبل آباد
طراحی سایت صنایع چوب خدادادی
طراحی سایت فراورده های چوبی ابراهیم زاده
طراحی سایت موسسه مشاوران مالی و سرمایه گذاری پارسیان فردا
طراحی سایت دکتر میرصادقی

اخبار رهپندار

آخرین اخبار رهپندار

به طور کلی کسب و کار آنلاین و فروشگاه اینترنتی دو واژه هستند که امروزه همه ما با آنها سر و کار داریم و شاید هر روزه از آن ها استفاده می‌کنیم. راه اندازی فروشگاه اینترنتی باید طبق اصول و قواعد صورت پذی...

با وجود افزایش تعداد سایت هایی که در زمینه فروش محصولات مختلف فعالیت دارند، شاهد آن هستیم کاربران ترجیح می دهند خرید های خود را به صورت حضوری انجام داده و از خرید اینترنتی از برخی سایت ها پرهیز نمایند...

ارزش طراحی فروشگاه اینترنتی را فروشگاه هایی میداندد که قصد فعالیت حرفه ای دارند در مرحله اول نیاز به یک فروشگاه اینترنتی هستند تا بتوانند محصولات خود را منتشر کنند ، در این راستا برخی...

با توجه به رشد جمعیت و تقاضای زیاد مردم در خرید آنلاین،

مسابقه ICT Challenge

2020-06-09 16:33:27

رویداد و مسابقه ICT Challenge  امسال دانشگاه صنعتی شریف پس از تعویق به علت شیوع