طراحی سایت

طراحی وب سایت اختصاصی و بهینه
همسو با فناوری‌های روز


ریسپانسیو (واکنشگرا)

طراحی سایت شرکت ، موسسات و ارگان ها

این روز ها بسیاری از کاربران از گوشی و یا تبلت خود برای جستجو در اینترنت استفاده میکنند، بنابراین نیاز است که وبسایت به گونه ای ریسپانسیو یا واکنش گرا طراحی شود تا در نمایشگر تمام موبایل ها و تبلت ها به درستی نمایش داده شود.
طراحی سایت استاندارد

طراحی اختصاصی استاندارد و اصولی

خلق هر اثری نیاز به شناخت ویژگی های آن دارد، در طراحی وب سایت نیز این مورد صحیح است. شناخت تلفیق اجزای سایت و دانش قرار گیری آن ها در کنار هم، جزء اصلی ترین استاندارد ها و اصول طراحی سایت است که به آن مقید هستیم.
سرعت سایت

سرعت استاندارد بارگزاری سایت

سایت هر چه سریع تر باشد و زودتر بارگزاری شود بیشتر دیده میشود. هاستینگ و حجم بارگزاری تمام سایت بخشی از کار است و کدنویسی بهینه و استفاده از مناسب ترین ابزارها ضامن سرعت بالای وبسایت است.
امنیت سایت

امنیت با سیستم مدیریت سایت رهپندار

امنیت سایت از اهمیت بالایی ای برخوردار است و می توان گفت موثرترین عامل ادامه فعالیت ، ثبات و اعتبار یک سایت با توجه به موارد دیگر ، موضوع مهم امنیت است. متاسفانه با بررسی وضعیت سایت ها و پورتال های شرکتی و حتی سازمانی این نتیجه می رسیم که بسیاری از مدیران و مسئولان اهمیت کمی به امنیت سایت می دهند.
طراحی سایت مانند طراحی خانه ای است که دقیقاً مطابق با نیاز صاحب خانه انجام میشود. در صورتی که نیاز دارید طراحی وب سایت شما دقیقاً مطابق با میل و نقشه شما شود و هیچ اتاقی خالی نماند ، طراحی وب سایت را به شما پیشنهاد می کنیم.
تیم رهپندار با تحلیل هدف ها شما را تا تحقق یافتن آنها یاری خواهد کرد. ما با بکارگیری جوانانی متخصص و با تجربه در زمینه طراحی وب و با بهره گیری از خلاقیت و نو آوری گروهی،پروژه های زیبایی در اختیار شما قرار خواهند داد.
رعایت استاندارد ها و واکنش گرایی سایت (نحوه نمایش سایت در دستگاه ها با صفحه نمایش بزرگ و کوچک ) جز اصول اولیه این تیم است. ما تمام توان خود را برای کسب رضایت مندی و شعف مشتریان عزیز خود بکار میگیریم.
همچنین پیشنهاد میشود با سیستم تولید و مدیریت وب سایت اختصاصی رهپندار نیز آشنا شوید.

شرکت رهپندار مورد اعتماد برترین های کشور...

افتخار همکاری با بیش از هزار شخص، شرکت خصوصی و نهاد دولتی در حوزه طراحی سایت و پورتال را داریم. در رهپندار متخصصین از ابتدای راه تعریف پروژه شما در کنار شما هستند.

حوزه فعالیت طراحی سایت رهپندار :

طراحی سایت شرکتی و شخصی: مناسب برای شرکت ها
طراحی پورتال سازمانی: مناسب برای سازمان های دولتی
طراحی فروشگاه اینترنتی و سایت های B2B: راه اندازی کسب و کار آنلاین

رهپندار مشاور و همراه بیش از  1000 شرکت و ارگان و برند در کشورمشتریان رهپندار نمونه کار سایت