طراحی فروشگاه اینترنتی

ورود به دنیای اینترنت و تجارت الکترونیک
طراحی اختصاصی همسو با فناوری های روز


توسعه پذیری

ساختار استاندارد توسعه پذیری

توسعه فروشگاه در قالب ماژول و بر مبنای تکنولوژی روز مهمترین ویژگی محصول رهپندار است. کاربران و کارشناسان میتوانند با رعایت چارچوب های استاندارد به طراحی و توسعه ماژول بپردازند.

پوسته ریسپانسیو

طراحی responssive جهت نمایش بدون نقص

در طراحی ریسپانسیو ، فروشگاه شما برای نمایش در موبایل ، تبلت و کامپیوتر های رومیزی (PC) کدنویسی می شود تا با تغییر اندازه صفحه ، وب سایت به صورت بهینه به کاربران نمایش داده شود.

تخفیف ها

پیشنهاد های شگفت انگیز

راه حلی راحت، جهت افزایش فروش و تثبیت موقعیت تجاری شرکت و فروشگاه شما، استفاده از کد تخفیف برای جذب مشتری و تبلیغات، مخصوصا در جشنواره ها ، نمایشگاه هاو کمپین ها می باشد .

امکان مقایسه محصولات

مقایسه بین چند محصول با توجه به ویژگی ها

امکان مقایسه محصولات برای بازدیدکنندگان فروشگاه آنلاین تا بتوانند محصولات را با یکیگرمقاسه نموده و به نسبت ویژگی ها و ارزش خرید در بین محصولات یکی را انتخاب نمایند.

طراحی فروشگاه اینترنتی در سالهای اخیر رونقی رو به رشد پیدا کرده است. جامعه و مردم هر روز بیش از گذشته ، از روش های آنلاین برای تأمین نیازهای خود استفاده می نمایند.

ایستادگی و مقاومت در برابر آسانی انتخاب و خرید آنلاین دیگر برای سنتی ترین افراد نیز بسیار غیرممکن شده است.

فروشگاه های اینترنتی ، سایت هایی هستند که از طریق آن ها مشاهده کنندگان سایت می توانند اقدام به خرید محصولات ارائه شده در سایت نمایند.جامع ترین مدل این است که همه ی محصولات به صورت ترتیب بندی شده و با معرفی کامل که امکان فیلتر آن ها نیز وجود دارد، در سایت قرار می گیرند و مشتری پس از ثبت نام در فروشگاه آنلاین اقدام به سفارش محصول و پرداخت هزینه آن می کند.

با توجه به جنس محصول یا خدمات ارائه شده در سایت، تحویل محصول ممکن است به صورت آنلاین بوده و یا محصول به شکل یک مرسوله پستی برای خریدار ارسال می گردد.همچنین در بسیاری از موارد ،سایت های شرکتی یا شخصی که امکان ارائه محصولات خود را دارند شامل یک فروشگاه آنلاین نیز می باشند. در این حالت فروشگاه اینترنتی تنها بخشی از وبسایت اصلی خواهد بود.

برخی از مشتریان رهپندار

پروژه های زیر مبتنی بر rahCMS می باشد
طراحی سایت فروشگاه اینترنتی دیالنز
طراحی سایت فروشگاه اینترنتی مبل آباد
طراحی سایت صنایع چوب خدادادی
طراحی سایت فراورده های چوبی ابراهیم زاده
طراحی سایت موسسه مشاوران مالی و سرمایه گذاری پارسیان فردا
طراحی سایت دکتر میرصادقی

اخبار رهپندار

آخرین اخبار رهپندار

به طور کلی کسب و کار آنلاین و فروشگاه اینترنتی دو واژه هستند که امروزه همه ما با آنها سر و کار داریم و شاید هر روزه از آن ها استفاده می‌کنیم. راه اندازی فروشگاه اینترنتی باید طبق اصول و قواعد صورت پذی...

با وجود افزایش تعداد سایت هایی که در زمینه فروش محصولات مختلف فعالیت دارند، شاهد آن هستیم کاربران ترجیح می دهند خرید های خود را به صورت حضوری انجام داده و از خرید اینترنتی از برخی سایت ها پرهیز نمایند...

ارزش طراحی فروشگاه اینترنتی را فروشگاه هایی میداندد که قصد فعالیت حرفه ای دارند در مرحله اول نیاز به یک فروشگاه اینترنتی هستند تا بتوانند محصولات خود را منتشر کنند ، در این راستا برخی...

با توجه به رشد جمعیت و تقاضای زیاد مردم در خرید آنلاین،

مسابقه ICT Challenge

2020-06-09 16:33:27

رویداد و مسابقه ICT Challenge  امسال دانشگاه صنعتی شریف پس از تعویق به علت شیوع