طراحی فروشگاه اینترنتی

ورود به دنیای اینترنت و تجارت الکترونیک
طراحی اختصاصی همسو با فناوری های روز


توسعه پذیری

ساختار استاندارد توسعه پذیری

توسعه فروشگاه در قالب ماژول و بر مبنای تکنولوژی روز مهمترین ویژگی محصول رهپندار است. کاربران و کارشناسان میتوانند با رعایت چارچوب های استاندارد به طراحی و توسعه ماژول بپردازند.
پوسته ریسپانسیو

طراحی responssive جهت نمایش بدون نقص

در طراحی ریسپانسیو ، فروشگاه شما برای نمایش در موبایل ، تبلت و کامپیوتر های رومیزی (PC) کدنویسی می شود تا با تغییر اندازه صفحه ، وب سایت به صورت بهینه به کاربران نمایش داده شود.
تخفیف ها

پیشنهاد های شگفت انگیز

راه حلی راحت، جهت افزایش فروش و تثبیت موقعیت تجاری شرکت و فروشگاه شما، استفاده از کد تخفیف برای جذب مشتری و تبلیغات، مخصوصا در جشنواره ها ، نمایشگاه هاو کمپین ها می باشد .
امکان مقایسه محصولات

مقایسه بین چند محصول با توجه به ویژگی ها

امکان مقایسه محصولات برای بازدیدکنندگان فروشگاه آنلاین تا بتوانند محصولات را با یکیگرمقاسه نموده و به نسبت ویژگی ها و ارزش خرید در بین محصولات یکی را انتخاب نمایند.

طراحی فروشگاه اینترنتی در سالهای اخیر رونقی رو به رشد پیدا کرده است. جامعه و مردم هر روز بیش از گذشته ، از روش های آنلاین برای تأمین نیازهای خود استفاده می نمایند.

ایستادگی و مقاومت در برابر آسانی انتخاب و خرید آنلاین دیگر برای سنتی ترین افراد نیز بسیار غیرممکن شده است.

فروشگاه های اینترنتی ، سایت هایی هستند که از طریق آن ها مشاهده کنندگان سایت می توانند اقدام به خرید محصولات ارائه شده در سایت نمایند.جامع ترین مدل این است که همه ی محصولات به صورت ترتیب بندی شده و با معرفی کامل که امکان فیلتر آن ها نیز وجود دارد، در سایت قرار می گیرند و مشتری پس از ثبت نام در فروشگاه آنلاین اقدام به سفارش محصول و پرداخت هزینه آن می کند.

با توجه به جنس محصول یا خدمات ارائه شده در سایت، تحویل محصول ممکن است به صورت آنلاین بوده و یا محصول به شکل یک مرسوله پستی برای خریدار ارسال می گردد.همچنین در بسیاری از موارد ،سایت های شرکتی یا شخصی که امکان ارائه محصولات خود را دارند شامل یک فروشگاه آنلاین نیز می باشند. در این حالت فروشگاه اینترنتی تنها بخشی از وبسایت اصلی خواهد بود.

شرکت رهپندار مورد اعتماد برترین های کشور...

افتخار همکاری با بیش از هزار شخص، شرکت خصوصی و نهاد دولتی در حوزه طراحی سایت و پورتال را داریم. در رهپندار متخصصین از ابتدای راه تعریف پروژه شما در کنار شما هستند.

حوزه فعالیت طراحی سایت رهپندار :

طراحی سایت شرکتی و شخصی: مناسب برای شرکت ها
طراحی پورتال سازمانی: مناسب برای سازمان های دولتی
طراحی فروشگاه اینترنتی و سایت های B2B: راه اندازی کسب و کار آنلاین

رهپندار مشاور و همراه بیش از  1000 شرکت و ارگان و برند در کشورمشتریان رهپندار نمونه کار سایت