پشتیبانی وردپرس

پیاده سازی و طراحی قالب وردپرس


رفع خطاهای رایج

برطرف سازی خطاهای وردپرس

از آنجایی که کار با وردپرس واقعا ساده و آسان است، اما ممکن است در بعضی موارد خطاهایی را در این سیستم میریت محتوا مشاهده کنیم.
 کانفیگ امنیتی

فایروال تحت-وب (WAF) و تنظیمات امنیتی

بررسی سایت و راه اندازی فایروال باامکانات پیشرفته و انتی شل با تکیه بر استانداردهای روز جهت امن سازی و جلوگیری از نفوذ .
تضمین

تضمین بازگردانی سایت در صورت هک

هک شدن سایت و نفوذ به آن بدترین اتفاقی است که میتواند برای مدیر سایت به وجود آید. در این مورد CMS شما تفاوتی ندارد.در این سرویس تضمین میشود احیانا در صورت هک شدن سایت شما،سایت بازیابی گردد.
سرعت سایت

کانفیگ حرفه ای Cache و سرعت سایت

برطرف سازی مشکلات پوسته و همچنین راه اندازی سیستم Cache در جهت افزایش سرعت لود وبسایت شما
وردپرس یک نرم افزار است که در به منظور وبلاگ نویسی راه اندازی گردید. اما با گذشت زمان و با پیشرفت زیر ساخت های آن تبدیل به یک سیستم مدیریت محتوای گردید و امروزه بسیاری از وب سایت های دنیا از این CMS استفاده میکنند. وردپرس با زبان برنامه نویسی php نوشته شده است و دیتا بیس آن از mysql پیروی می کند.
یک سایت مانند یک ماشین است. همان طور که از ماشین خود استفاده می کنید و لذت می برید و بعضی واقع برای سرویس آن را به تعمیرگاه می برید، وب سایت شما هم نیازمند یک تعمیرکار خوب و سرویس های دوره ای منظم است. باید بدانید که این ماشین پولسازی یا همان وب سایت عزیز شما هم می تواند خراب شود.
یکی از بیشترین اشتباهات موجود در طراحی سایت و شروع یک کسب و کار این است که اکثرا فکر می کنند که بعد از تحویل سایت از طراح یا کدنویس، دیگر همه چیز تمام شده و حالا وقت شروع کار است. اما نکته ی اصلی اینجاست که داستان اصلی وب سایت و کسب و کارتان دقیقا از همان نقطه آغاز می گردد..

شرکت رهپندار مورد اعتماد برترین های کشور...

افتخار همکاری با بیش از هزار شخص، شرکت خصوصی و نهاد دولتی در حوزه طراحی سایت و پورتال را داریم. در رهپندار متخصصین از ابتدای راه تعریف پروژه شما در کنار شما هستند.

حوزه فعالیت طراحی سایت رهپندار :

طراحی سایت شرکتی و شخصی: مناسب برای شرکت ها
طراحی پورتال سازمانی: مناسب برای سازمان های دولتی
طراحی فروشگاه اینترنتی و سایت های B2B: راه اندازی کسب و کار آنلاین

رهپندار مشاور و همراه بیش از  1000 شرکت و ارگان و برند در کشورمشتریان رهپندار نمونه کار سایت